vložte URL adresu videa nebo písničky

Instagram je jednou z nejoblíbenějších volně dostupných aplikací, díky níž můžete zábavně sdílet různé okamžiky svého života s přáteli. Instagram doslova propojuje svět pomocí fotografií a videí, k jejichž stažení videí využijte službu www.link2save.com. Nabízí vám mnoho filtrů pro aplikaci na fotografie, které následně sdílíte s ostatními. Zakladateli jsou Kevin Systrom a Mike Krieger, kteří Instagram vytvořili pro různé operační systémy - iOS, Android, Windows Phone atd. V App Store se objevil v roce 2010 a následně roku 2012 byl k dispozici i v obchodě Google Play. Cílem aplikace není konkurovat jiným sociálním sítím, naopak se snaží o usnadnění sdílení fotografií či videí na dalších sociálních sítích jako je Facebook, Twitter, Flicker atd.

Jak stahovat z Instagram?

Jak jednoduše uložit vaše oblíbené video nebo audio z Instagramu.

  • Otevřete ve vašem prohlížeči www.instagram.com, najděte vaše oblíbené video a klikněte na něj.
  • Na pop-upu se zobrazeným videem zkopírujte URL adresu stránky.
  • Otevřete si web www.link2save.com a do políčka v horní části webu vložte zkopírovaný odkaz. Následně klikněte na tlačítko stáhnou.
  • Vyberte požadovanou kvalitu a formát videa, klikněte na tlačítko a video nebo zvuková stopa se uloží do vašeho počítače (standardně do složky se staženými soubory - pokud jste nezvolil/a jinak).

Potvrzuji, že jsem starší 18 let

Jazyky