vložte URL adresu videa nebo písničky

NHL (Národní hokejová liga) je nejprestižnější hokejovou ligou na světě a vznikla po dlouhé debatě členů NHA (Národní hokejová asociace) dne 22.11.1917. NHL se účastní pouze týmy Kanady a USA. Třicet mužstev je rozděleno do dvou konferencí, a to východní a západní. Každý tým odehraje 82 zápasů v základní části, následně nejlepších 8 družstev z každé konference postoupí do Play Off, až zůstane vždy jeden tým v každé konferenci. Následně se tyto dva týmy poperou o získání trofeje Stanley Cup. NHL má i svoji webovou stránku, kde sdílí veškeré informace z hokejového dění v této lize, a je tu nespočet i záznamů zápasů, které si můžete stáhnout pomocí služby www.link2save.com.

Jak stahovat z NHL?

Jak jednoduše uložit vaše oblíbené video nebo audio z NHL.

  • Otevřete ve vašem prohlížeči www.nhl.com, najděte vaše oblíbené video a klikněte na něj.
  • Na stránce se zobrazeným videem zkopírujte URL adresu stránky.
  • Otevřete si web www.link2save.com a do políčka v horní části webu vložte zkopírovaný odkaz. Následně klikněte na tlačítko stáhnou.
  • Vyberte požadovanou kvalitu a formát videa, klikněte na tlačítko a video nebo zvuková stopa se uloží do vašeho počítače (standardně do složky se staženými soubory - pokud jste nezvolil/a jinak).

Potvrzuji, že jsem starší 18 let

Jazyky