vložte URL adresu videa nebo písničky

TV NOVA je dlouhodobě nejsledovanější komerční televizní stanicí, která se stala první českou celostátní televizní stanicí Založil ji Vladimír Železný, což byl i první generální ředitel, a vysílání bylo zahájeno 4. února 1994. Je provozována mediální společností CET 21. Rok 2008 byl pro TV NOVA významným a získala své prvenství ve vysílání v HD kvalitě v České republice. Postupně vznikaly i další televizní kanály a nyní je jich již osm - NOVA, Nova Cinema, FANDA, SMÍCHOV, TELKA, NOVA Sport 1, NOVA Sport 2 a mezinárodní stanice NOVA International. Vznikly také online portály a služby, jako je TN.CZ, novaplus.cz, nova.cz, doma.cz, krasna.cz a další. Na internetu provozuje také videoportál Voyo.cz. Tohle vše zastřešuje televizní a mediální skupina NOVA GROUP. NOVA PLUS je bezplatná videotéka, kde si můžete pouštět zpětně až 7 dní oblíbené odvysílané seriály a pořady. TN.CZ je zpravodajský portál zaměřený na aktuální události z České republiky, ale i ze světa. Jsou zde k dispozici články, přímé videopřenosy a živá vysílání. Všechny záznamy, pořady či seriály si stahujte na www.link2save.com.

Jak stahovat z Novy?

Jak jednoduše uložit vaše oblíbené video nebo audio z Novy.

  • Otevřete ve vašem prohlížeči například www.tn.cz, najděte vaše oblíbené video a klikněte na něj.
  • Na stránce se zobrazeným videem zkopírujte URL adresu stránky.
  • Otevřete si web www.link2save.com a do políčka v horní části webu vložte zkopírovaný odkaz. Následně klikněte na tlačítko stáhnou.
  • Vyberte požadovanou kvalitu a formát videa, klikněte na tlačítko a video nebo zvuková stopa se uloží do vašeho počítače (standardně do složky se staženými soubory - pokud jste nezvolil/a jinak).

Potvrzuji, že jsem starší 18 let

Jazyky