vložte URL adresu videa nebo písničky

Stream.cz je česká internetová televize, která patří mezi nejnavštěvovanější weby českého internetu, za rok 2012 obsadil 6. místo v žebříčku. Stream.cz produkuje nejen vlastní obsah, dříve byl doplňovaný i převzatými televizními pořady TV Prima a Óčko TV. Vlastnictvím a provozem této online televize se pyšní největší český portál Seznam.cz, ale zakladatelem je podnikatel Miloš Petana s jeho společností Global Inspiration v roce 2006. Jedním z prvních příspěvků bylo video rozbití televize, kde zakladatelé demonstrativně rozbíjí televizi a nastává éra nové audiovizuální nadvlády na internetu. V roce 2014 spustil Stream.cz vlastní ediční činnost a prvním z původních pořadů, který se dočkal vlastní série, bylo Jídlo, s.r.o., kde Roman Vaněk, šéf Pražského kulinářského institutu, ukazuje obyvatelům Česka, co vlastně jíme. Po boku se svým týmem navštěvuje nejen největší továrny v ČR, ale i domácí výrobny, kde tradice a kvalita jdou ruku v ruce. Stream.cz se v roce 2015 radoval z 2. místa v anketě Mobilní aplikace. Nějaký pořad vás nadchnul a chcete si jej uložit? Využijte k tomu službu www.link2save.com.

Jak stahovat z Stream.cz?

Jak jednoduše uložit vaše oblíbené video nebo audio z Stream.cz.

  • Otevřete ve vašem prohlížeči www.stream.cz, najděte vaše oblíbené video a klikněte na něj.
  • Na stránce se zobrazeným videem zkopírujte URL adresu stránky.
  • Otevřete si web www.link2save.com a do políčka v horní části webu vložte zkopírovaný odkaz. Následně klikněte na tlačítko stáhnou.
  • Vyberte požadovanou kvalitu a formát videa, klikněte na tlačítko a video nebo zvuková stopa se uloží do vašeho počítače (standardně do složky se staženými soubory - pokud jste nezvolil/a jinak).

Potvrzuji, že jsem starší 18 let

Jazyky