vložte URL adresu videa nebo písničky

TED (Technology, Entertainment, Design) je každoroční konference pořádaná na několika místech ve světě s heslem „myšlenky, které stojí za rozšíření“. Skládá se z přednášek, nazývaných TED Talks, na které jsou zváni zajímaví hosté z různých oblastí vědy, techniky, designu, politiky, vzdělání, kultury, businessu, umění, technologie, rozvoje a zábavy. K významným přednášejícím patří např. Bill Clinton, Bill Gates nebo Ala Gorea. TED se do roku 2008 pořádala v Monterey a od roku 2009 ji přestěhovali do Long Beach, neboť zájem byl obrovský. Mimo toto stanoviště má konference TED ještě paralelní konferenci TED Global, pořádanou na různých místech. Roku 2009 se uskutečnila konference zvaná TED India v indickém Maisúru. Konference hostuje více než 1400 TED Talks, které můžete zdarma prohlížet online. Od roku 2009 je možné získat licenci a uspořádat vlastní lokální konferenci, kdy základním názvem je TEDx a je doplněn např. o místo konání (TEDxPrague, TEDxBrussel atd.). V ČR se konaly tyto konference již několikrát v Praze, Brně, Hradci Králové a zavítaly i do Znojma. K dubnu 2009 zhlédlo více než 15 mil. lidí přes 100 mil. záznamů TED Talks. Všechny jsou k dispozici s titulky a často i v češtině. Všechny přednášky si můžete stáhnou díky službě www.link2save.com.

Jak stahovat z TED?

Jak jednoduše uložit vaše oblíbené video nebo audio z TED.

  • Otevřete ve vašem prohlížeči www.ted.com, najděte vaše oblíbené video a klikněte na něj.
  • Na stránce se zobrazeným videem zkopírujte URL adresu stránky.
  • Otevřete si web www.link2save.com a do políčka v horní části webu vložte zkopírovaný odkaz. Následně klikněte na tlačítko stáhnou.
  • Vyberte požadovanou kvalitu a formát videa, klikněte na tlačítko a video nebo zvuková stopa se uloží do vašeho počítače (standardně do složky se staženými soubory - pokud jste nezvolil/a jinak).

Potvrzuji, že jsem starší 18 let

Jazyky