vložte URL adresu videa nebo písničky

VEVO je americká webová stránka sdružující hudební videa. Byla založena v New Yorku v roce 2009. Vlastníky jsou nahrávací společnosti Universal Music Group (UMG), Sony Music Entertainment (SME), Warner Music Group (WMG), Abu Dhabi Media a Google. Hudební videa od VEVO jsou publikována prostřednictvím YouTube, proto se dělí VEVO o zisk z reklamy se společností Google. Zveřejněno bylo doposud 45 000 hudebních videí a počet umělců stále narůstá. Naleznete zde Lady Gaga, LMFAO, Katy Perry, Justina Biebera, Rihannu a další. VEVO se stává velmi důležitou částí YouTube, neboť sem zavítá měsíčně cca 50 mil. návštěvníků. Pokud rádi střádáte hudební videa, stahujte je na www.link2save.com.

Jak stahovat z VEVO?

Jak jednoduše uložit vaše oblíbené video nebo audio z VEVO.

  • Otevřete ve vašem prohlížeči www.youtube.com VEVO, najděte vaše oblíbené video a klikněte na něj.
  • Na stránce se zobrazeným videem zkopírujte URL adresu stránky.
  • Otevřete si web www.link2save.com a do políčka v horní části webu vložte zkopírovaný odkaz. Následně klikněte na tlačítko stáhnou.
  • Vyberte požadovanou kvalitu a formát videa, klikněte na tlačítko a video nebo zvuková stopa se uloží do vašeho počítače (standardně do složky se staženými soubory - pokud jste nezvolil/a jinak).

Potvrzuji, že jsem starší 18 let

Jazyky