vložte URL adresu videa nebo písničky

Vimeo je webová služba umožňující sdílení audiovizuální tvorby. Oproti YouTube zde naleznete převážně díla autorská a umělecká, jedná se spíše tedy o uměleckou komunitu. Tato služba je určena pro filmové nadšence a experimentátory, kteří se mohou zaregistrovat a sdílet názory s ostatními. Tuto tvorbu můžete stahovat pomocí www.link2save.com. Vimeo založili filmoví nadšenci a kreativci Jakob Lodwick a Zach Klein v roce 2004. Vlastníkem je společnost IAC/InterActiveCorp. Postupně se komunita rozrostla a v listopadu 2009 měla více než 2,2 mil. uživatelů, počet uploadovaných snímků denně byl cca 17 000 a více než 700 000 HD videí. Návštěvnost se pohybuje kolem 20 mil. unikátních návštěvníků měsíčně.

Jak stahovat z Vimeo?

Jak jednoduše uložit vaše oblíbené video nebo audio z Vimeo.

  • Otevřete ve vašem prohlížeči www.vimeo.com, najděte vaše oblíbené video a klikněte na něj.
  • Na stránce se zobrazeným videem zkopírujte URL adresu stránky.
  • Otevřete si web www.link2save.com a do políčka v horní části webu vložte zkopírovaný odkaz. Následně klikněte na tlačítko stáhnou.
  • Vyberte požadovanou kvalitu a formát videa, klikněte na tlačítko a video nebo zvuková stopa se uloží do vašeho počítače (standardně do složky se staženými soubory - pokud jste nezvolil/a jinak).

Potvrzuji, že jsem starší 18 let

Jazyky